במשרד

אני תמיד מוצאת את עצמי במצבים כאלה שנגמרים בסקס טוב שלי. הפעם לדוגמא זיינתי את העובד שלי. אני עורכת דין והוא סטודנט צעיר שעובד אצלי על חצי משרה. בגדול התפקיד שלו בדרך כלל זה דברים קטנים במשרד ולהיות שליח. ביום ראשון נתתי לו מלא משימות ואישרתי לו ללכת הביתה ברגע שהוא מסיים. בשש בערב כל העובדים עזבו ואני נשארתו לעוד שעה. נכנסתי תיקיה האהובה שלי במחשב והדלקתי את הסרטוני סקס המחרמנים. ככה נשארתי מאוננת עם הוידאו עוד מספר שעות. בסופו של דבר, כבר ישבתי עם עיניים חצי סגורות, עם יד על הכוס ומיצים נוזלים על ספת עור במשרד בתקווה לאורגזמה. 
-"אני יכול לעזור במשהו?" – שמעתי קול שלו
הרמתי עיניים וראיתי אותו.
-"כמה זמן אתה עומד כאן?" – בקושי ראיתי אותו
במקום לענות הוא התקרב אליי, התיישב   מולי והתנפל על הכוס שלי עם השפתיים. הוא עשה את זה כל כך זריז שהוצאתי צעקה. האצבעות שלו ישר נכנסו לתוך הכוס ועם הפה שלו הוא מצץ את השפתיים שלי. מדי פעם הוא היה מרים את הפנים והסתכל עליי. זה היה ניראה שעיניים שלו שחורות והידיים ממש מנוסים. כאשר אני גמרתי השפרצתי לו לתוך הפה. זה גרם לו להשתגעה והוא התחיל לקרועה את החולצה שלי ממני. הכפתורים עפו לצדדים, חזייה הוא הוריד עם השיניים שלו והפטמות שלי  נעלמו בתוך הפה שלו. הוא מצץ, נשך, ליקק אותם. כל מה שנשאר לי זה לגנוח להתפתל עם כל הגוף. 
הוא עצר לשניה וזה היה הרגע שראיתי את הזין הענק שלו. הוא הוציא אות מהמכנסיים וישר רוצה להכניס אותו. ניסיתי לברוח ממנו עם צעקה, אבל הוא פשוט תפס אותי ברגל ומשך חזר. אם הייתם רואים את העיניים שלו באותו רגע, הייתם מבינים את הרגשות שלי. הם בערו עם תשוקה ש בן אדם שאיבד כל שליטה. הוא פתח את הרגליים שלי בכוח והכניס את הזין שלו בתנועה אחד. כמעט איבדתי הכרה בגלל הזין הענק שלו. לא יכולתי לשלוט בגוף שלי וגלים של הנאה עברו בלי סוף דרך הגוף שלי  הוא זיין אותי חזק, לפעמים הוא היה יורד למטה ונתן נשיקות ונשיכות על השדיים שלי. לא ניסיתי כבר להבין משהו ולעצור אותו. רק פתחתי את הרגליים שלי יותר ונתתי לו לעשות מה שהוא רוצה. גמרתי מספר פעמים והתעוררתי מזה רק כאשר הוא התחיל לכסות את הגוף שלי בזרע. ממש לא ציפיתי שאני יכולה לקבל מפגש אינטימי כל כך מרשים בעבודה.