פעם ראשונה שלי הייתה עם מבוגרת

כל החיים שלי הייתי בחור ביישן,לכן נשארתי בתול עד גיל מאוחר יחסית. כשכל החברים שלי כבר עשו סקס עם החברות שלהם ,אני הייתי מלך הפורנו והיד שלי הייתה החברה שלי. ערב אחד כאשר שוב פעם שרפתי את הזמן שלי בחיפוש אחרי סרט סקס שעוד לא ראיתי נתקלתי בפורום סקס. נרשמתי שם והתחלתי לקרוא. מצאתי בפורום אישה מבוגרת יחסית שסיפרה על החוויה שלה עם בחור צעיר ובתול שהיה לה לפני כמה שנים ושהיא רוצה שזה יקרה שוב פעם. לקח לי כמה ימים למצוא אומץ כדי לכתוב לה. היא ענתה די מהר, דיברנו קצת ,החלפנו תמונות ובלי להכיר אחד את השני יותר מידי סגרנו על פגישה אינטימית.

ביום מוגדר הגעתי לדירה הדיסקרטית שהיא השכירה, היא כבר חיקתה לי שם. היא לבשה לבני נשים סקסיים. למזלי היא הייתה נראית כמו בתמונות שהיא שלחה. סביבות 35-40 , רזה, גוף יפה עדיין. כל הגוף שלי רעד, לא ידעתי בגלל מה או פחד או חרמנות. מצד אחד היו לי צפיות גבוהות מהפגישה הזאת מצד שני פחדתי להיכשל ולעשות מעצמי צחוק. בכל זאת פעם ראשונה שלי עם אישה אמיתית.

למזלי היא לקחה את העניינים לידיים שלה, קצת דיברנו על דברים לא קשורים ,היא דאגה לאווירה אינטימית,קצת יין כדי להשתחרר. היא גם המציאה משחק מיוחד שהוביל לסקס. היא הסבירה לי מה לעשות ותיקנה אותי עם עשיתי משהו לא נכון. ניסינו כל סוגי הסקס שאני יכול לתאר לעצמי. כמובן שאחרי הפגישה הזאת היא נעלמה ואני לא מאשים אותה,אני כבר לא בתול. בכל מקרה הפגישה הזאת שיפרה לי את הביטחון עצמי.